Výlet na golf so Svetielkom nádeje

V lone krásnej prírody si deti s rodičmi a súrodencami mohli vychutnať zážitok na aký sa nezabúda. Trénovali golf na GRAY BEAR, na prvom 18 - jamkovom majstrovskom golfovom ihrisku na Slovensku. Situované je v nádhernom prostredí Národného parku NízkeTatry, v rekreačnom stredisku Tále. Ihrisko bolo otvorené 8. augusta 2002 a prednedávnom si pripomenulo 15. výročie. Len pre zaujímavosť, rovnaké výročie má tento rok aj Svetielko nádeje, ktoré vzniklo v máji 2002.

Golfové ihrisko Gray Bear sme navštívili v sobotu, 12.augusta, kde nás predpoludním privítala pani Miroslava Nemcová. Veľmi sme si priali, aby počasie vydržalo, pretože tí, ktorí si chceli vyskúšať túto hru, pricestovali na Tále z rôznych kútov stredného Slovenska. Naše prosby boli vypočuté a tak sa o 11. h všetci spoločne začali venovať tréningu pod vedením skúsených trénerov Michala Štefíka a Martina Ťavodu. Všetci sa presvedčili, že hrať golf nie je jednoduché, ale podľa trénera Martina to šlo celej skupine veľmi dobre, objavili sa dokonca aj nejaké perspektívne talenty. Zážitkom bola aj možnosť odviesť sa v špeciálnom golfovom autíčku. Počasie vydržalo počas celého tréningu, a keď sa v závere spustil lejak, ktorý nás „zahnal“ do reštaurácie, bolo už všetko pripravené na chutný obed pre našich golfistov. Výlet na golf so Svetielkom nádeje všetci účastníci hodnotili ako vydarený a nešetrili slovami vďaky za krásny zážitok. Tie sme adresovali aj pani Miroslave Lešakovej, s ktorou sme výlet v prípravnej fáze koordinovali. Naše poďakovanie patrí spoločnosti Tále, a.s., kde nám vyšli v ústrety a pripravili pre nás nezabudnuteľné popoludnie.

Pre nás vo Svetielku nádeje bolo najväčšou radosťou vidieť vyliečené deti a ich rodičov užívať si naplno spoločné chvíle, o ktoré boli v istom období svojho života ukrátené. Je to pre nás silná motivácia do ďalšej práce.

« Nazad na predchádzajúcu stránku

O nás

Darujte nám on-line:

Podporili sme DFNsP v Banskej Bystrici sumou 1 066 927, 99 €