Prilákali dobré kapely a nechýbala chuť pomáhať

Tradične dobrá atmosféra vládla na 12. ročníku Donovaly fest, ktorý sa uskutočnil pod zjazdovkou Nová hoľa 3. marca 2018. Aj napriek mrazivému počasiu si stovky návštevníkov prišli vychutnať skvelý hudobný zážitok. O náladu sa postarali Double Trouble, Fuera Fondo, Helenine oči, Smola a hrušky, Kali, Buty a Polemic.

Organizátori sa opäť rozhodli podporiť Svetielko nádeje. Ponúkli tak návštevníkom festivalu nielen výbornú hudbu, ale aj možnosť pomôcť centru pomoci detskej onkológie pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici.

Súčasťou festivalu je už tradične aj dražba, v ktorej dražitelia mohli „uloviť“ zaujímavé kúsky od známych športových osobností zvučných mien ako sú Ivan Jakeš, Daniela Hantuchová, Dominika Cibulková, Ľubomír Višňovský, Marek Hamšík, Peter Sagan a mnohých ďalších.

V závere festivalu pozval moderátor Richard Vrablec na pódium hlavných organizátorov Donovaly festu Milana Klačmana a Ferka Jasenca. Spoločne odovzdali symbolický šek na sumu 7 000 eur predsedovi o.z. Svetielko nádeje Pavlovi Bicianovi a Vande Prandorfyovej, fundraiserke občianskeho združenia.

Záverečné slová patrili organizátorom festivalu: „Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli do pokladničiek od jedného centu po akúkoľvek sumu, pretože ide o vôľu pomôcť. Dúfame, že zostanete naklonení tejto akcii aj naďalej a budete pomáhať, lebo tak by to malo byť. Dovidenia o rok opäť tu na trinástom ročníku.“

« Nazad na predchádzajúcu stránku

O nás

Darujte nám on-line:

Podporili sme DFNsP v Banskej Bystrici sumou 1 066 927, 99 €